środa, 13 marca 2013

Było minęło..


Witajcie, mam dość spore zaległości, bo powinnam fotografować wszystkie moje przeróbki wcześniej zanim zostały przerobione ale szczerze mówiąc wątpiłam w to że kiedyś odważę  się założyć bloga, ale skoro już tak się stało muszę nadrobić i opowiedzieć Wam co się działo wcześniej, także pokaże Wam wcześniejszy pokój mojego synka, nie jest niesty w tym stylu ale będę nad tym pracować dzielnie, bo Maciusiowi bardzo się podoba jak jest biało i czysto ;)
tak więc pokój Maciusia dwa tygodnie temu wyglądał tak:

na razie koncepcji brak, dodam jednak że właśnie tu teraz jest sypialnia, a Macia pokój zawędrował do byłej sypialni, ma teraz jaśniej i dużo więcej miejsca. Wiec to dla mnie jest na razie wielki znak zapytania, co zrobić z tymi meblami, jak dopasować ten pokój do mojej wizji i co zmienić? na razie nie wiem...
obecnie Macia pokój prezentuje się tak:3 komentarze:

  1. Bardzo ladny - kolorowy pokoik :-) Nas niedlugo czeka taka zamiana pokoi z naszym synkiem :-) Ilez mniej byloby klopotu gdybysmy od poczatku wybrali wlasciwe pokoje :p Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. no właśnie, ale jakoś tak wyszło że maluch poszedł do mniejszego, ale okazał się zbyt mały i za ciemny więc zamiana dała same plusy. życzę powodzenia w przemeblowaniu :) dziękuję za komentarz. pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pokój po przemeblowaniu zdecydowanie bardziej ustawny, przestronny i oczywiście po prostu ładniejszy. Takie proste zmiany mogą mieć doprawdy pozytywny efekt.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)